Kto sme

Firma Hivus je už od roku 1990 synonymom čistého vzduchu. Dnes už druhá generácia pokračovateľov realizuje praktické a užitočné riešenia v oblasti eliminácie zápachu, dezinfekcie vzduchu a vzduchotechnických systémov. Okrem výroby ionizátorov vzduchu sa venujeme aj profesionálnemu meraniu a monitorovaniu ozónu, teploty a vlhkosti.

Staráme sa

Záleží nám na vzťahu s našimi klientmi a celý proces chápeme ako komplexnú službu. Od poradenstva pri výbere produktov, cez ich výrobu, inštaláciu až po servis. Tvoríme individuálne riešenia na mieru pre jednotlivcov, domácnosti, malé aj veľké podniky.

Od vývoja až po hotový výrobok

Celý náš produktový rad je výsledkom vlastného aplikovaného vývoja. Všetky výrobky sú medzinárodne certifikované a spĺňajú prísne bezpečnostné normy.

Pri výrobe dbáme na kvalitu, účelnosť a efektivitu a používame tie najlepšie dostupné materiály a komponenty. Všetky naše finálne výrobky a subdodávky sa vyrábajú podľa našej dokumentácie alebo špecifikácie na Slovensku alebo v krajinách Európskej únie.

Slovenské riešenie (obľúbené) vo svete

Naše riešenia a technológia si našli svoje uplatnenie takmer vo všetkých štátoch , ale aj na Strednom a Ďalekom východe či USA.

Máte záujem o vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky?

Už čoskoro!

Už čoskoro budete môcť svoj názor zverejniť aj na našom Facebooku a účte Google+.