HIVUS s.r.o.

Monitoring

Siet s GSM2

Elektronické záznamníky teploty a relatívnej vlhkosti

Elektronické záznamníky HDL zaznamenávajú namerané údaje do pamäte, odkiaľ sa dajú jednoducho preniesť do počítača. Pomocou ovládacieho programu možno získané údaje analyzovať, dlhodobo uchovávať a nastavovať parametre záznamníkov. Výstupom programu je prehľadný graf (viď galéria), zoznam nameraných hodnôt, prípadne prenosový súbor pre tabuľkové procesory a databázové programy. 

Možnosť prispôsobenia konkrétnym potrebám užívateľa a bohaté príslušenstvo predurčujú záznamníky HDL k použitiu v širokej škále aplikácií od potravinárstva, farmácie, laboratórnych aplikácií až po priemyselné nasadenia. 
Ich miesto je všade tam, kde je potrebné mať dlhodobý prehľad o prevádzkových, skladovacích, technologických, prepravných hodnotách teploty a relatívnej vlhkosti tak, ako to predpisujú pravidlá správnej výrobnej praxe (HACCP).

Záznamníky sú veľmi vhodné a najčastejšie sa aplikujú na sledovanie teploty a vlhkosti:

  • pri jednotlivých výrobných operáciách
  • pri príprave teplých a studených jedál
  • pri umývaní surovín
  • v automobiloch pri preprave tepelne chúlostivých a mrazených výrobkov
  • pri skladovaní potravín
  • v skladoch mliečnych výrobkov
  • v skladoch ovocia a zeleniny
  • v procese dozrievania syrov a tepelne neopracovaných mäsových výrobkov
  • v chladničkách a mrazničkách atď.

Záznamníky sa vyrábajú v robustnom odolnom vyhotovení. Ich umiestnenie v monitorovanom priestore uľahčuje uzamykateľný držiak z nehrdzavejúcej ocele.
Úžitkové vlastnosti záznamníkov HDL sa násobia s  narastajúcimi požiadavkami aplikácie.
Spočiatku samostatne pracujúce záznamníky sa môžu aj s odstupom času prepojiť do siete a poskytnúť užívateľovi šikovný, cenovo dostupný monitorovací systém.

Pre každý senzor v sieti sa dá signalizovať prekročenie hraničných hodnôt rôznymi alarmami, alebo je cez GSM modul (viď galéria) možné kontaktovať zodpovednú obsluhu.

Ďalšie riešenia: Nápojový priemysel  /  Mliekarne a syrárne  /  Mäsovýroba, ryby, špeciality  /  Zdravotníctvo, školstvo, šport, sociálna sféra  /  Poľnohospodárstvo

Monitorujte aj vašu prevádzku!

Kontaktujte nás pre viac informácií

Naši spokojní zákazníci: RAJEC logo kofola abba seafood ryba zilina bel