HIVUS s.r.o.

Praktický ionizátor pre profesionálov

FreshMaker

Dezoster FreshMaker

Klimatizácia je najlepší spôsob na zabezpečenie tepelnej pohody v automobile. Ak sa však pravidelne neošetruje, stáva sa živnou pôdou pre škodlivé mikroorganizmy a plesne. Môže sa tiež stať zdrojom nepríjemného zápachu. Cestujúcich môže dráždiť zápachom zatuchliny a atakovať množstvom vírusov, baktérií a plesní množiacich sa na výparníku klimatizácie.

Čalúnenie interiéru je zase domovom roztočov a iných alergénov. Najmä u starších vozidiel kupovaných napríklad z bazáru, alebo z požičovní karavanov, je problém zapáchajúceho interiéru častým javom. Dezinfekcia interiéru je potrebná najmä z hygienických dôvodov.

Prístroj Dezoster FreshMaker predstavuje komplexné riešenie týchto problémov. Zápach nemaskuje rozprašovaním ťažkých vôní, ale pôsobí priamo na jeho podstatu a pachové látky rozkladá pomocou mikro-oxidácie.

Ekologickým spôsobom vydezinfikuje výparník klimatizácie, ventilačné šachty a otvory a interiér automobilu. Celý interiér prenikne dlhotrvajúcou sviežosťou. Odstraňuje aj zápach z cigariet, pachy štvornohých miláčikov a eliminuje aj vôňu parfumu.

Môže sa použiť aj na dezinfekciu ložnej plochy pri preprave potravín, sanitiek a vozidiel záchrannej služby, vozidiel pohrebnej služby, polície, karavanov a prívesov apod.

Výborne sa osvedčil aj na elimináciu zápachu v zatuchnutých pivniciach, práčovniach, na chatách, na odstránenie zápachu po zadymení a na prevenciu pred rastom plesní po zatopení.

Dezoster FreshMaker  osvieži čalúnený nábytok, preplnený šatník, pomôže začínajúcim gazdinkám aj nepozorným kulinárskym majstrom a odstráni zápach po pripálení a vykypení jedla.

Chcete spoznať ideálne riešenie pre Vás?

Pozrite si naše prípadové štúdie alebo nás neváhajte kontaktovať

Naši spokojní zákazníci: RAJEC logo kofola abba seafood ryba zilina bel